دانلود با لینک مستقیم فایل(گزارش کارآموزی مکانیک، ایران خودرو)

مقدمه: در واقع پيكان اولين تجربه ايران از توليد خودرو انبوه بود در ابتدا كليه قطعات اين خودرو از تالبوت انگلستان خريداري و فقط در ايران عمليات مونتاژ، جوشكاري و رنگ آميزي روي ان صورت مي گرفت. از سال 1347 ايران خودرو ساخت بسياري از قطعات از جمله قالب گزارش کارآموزی مکانیک، ایران خودرو|39008187|zqj|کارآموزی نمایندگی مجاز ایران خودرو,گزارش کارآموزی ایران خودرو,کارورزی نمایندگی مجاز ایران خودرو,دانلود کارآموزی در نمایندگی مجاز ایران خودرو,کارآموزی نمایندگی مجاز ایران خودرو,گزارش کار نمایندگی مجاز ایران خودرو,گزارش کارآموزی مکانیک,کارآموزی
گزارش کارآموزی مکانیک، ایران خودرو

مقدمه:
در واقع پيكان اولين تجربه ايران از توليد خودرو انبوه بود در ابتدا كليه قطعات اين خودرو از تالبوت انگلستان خريداري و فقط در ايران عمليات مونتاژ، جوشكاري و رنگ آميزي روي ان صورت مي گرفت. از سال 1347 ايران خودرو ساخت بسياري از قطعات از جمله قالب اتاق، بدنه و درب ها و صندلي و ... را در ايران آغاز كرده و تا جايي پيش رفت كه هم اكنون 98 در صد آن را در داخل كشور مي سازد اين خودرو طي سه دهه عمر خود در ايران د رمدلهاي كار، دولوكس، تاكسي، جوانان، وانت و استيشن توليد شده است. از ديگر توليدات ايران خودرو ناسيونال خودرو سواري هيلمن با موتور اونجر بود كه شباهت زيادي به پيكان داشته و فقط طي سالهاي 57-55 توليد شد.
در نهايت پس از جنگ و در سالهاي 65 خط توليد پيكان كلاً از تالبوت خريداري و به ايران انتقال يافت و اكنون نيز توليد مي شود . اما از سوي ديگر شركت ايران خودرو كه در اواسط 50 درنظر داشت تا خط توليد پژو را وارد كرده و با وقوع انقلاب و جنگ اين تصميم را تا سال 99 به عقب انداخته بود و با پايان جنگ همكاريهاي گسترده اي را با پژو آغاز كرد و در سال 69 اين خودرو با همكاري پژو و دو محصول پيكان 1800 با موتور پژو 405 و پژو 405 GL كه به عنوان خودرو سال 1987 جايگزين پژو 405 GL شد . ايران خوردو در سال 77 پيكان آردي با تركيب موتور پيكان و اتاق پژو 405GL و در سال 78 پيشرفته ترين خودرو و توليديش يعني پرشيا را به همراه استيشن 405 GLX به بازار به عرضه كرد و همچنين در سال 70 تعدادي محدود پژو 205 به طور آزاميشي توليد كرد . و در ادامه فعاليتهاي خود خودروي ملي سمند را در اواسط سال 80 در عيد سعيد غدير خم به وسيله رئيس جمهور خط توليد آن افتتاح شد و در اوايل 81 سري جديد آن به بازار عرضه شد.

این فایل شامل : صفحه نخست ، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت ( word ) در اختیار شما قرار می گیرد. (فایل قابل ویرایش است )
تعداد صفحات : 64مطالب دیگر:
🔍پاورپوینت آموزش تدریس درس 15 و 16 مطالعات اجتماعی هشتم - عصر مغول و تیموری🔍پاورپوینت آموزش تدریس درس 5 فارسی هشتم🔍پاورپوینت آموزش تدریس اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش زبان انگلیسی هشتم - شماره 1🔍پاورپوینت آموزش تدریس اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش زبان انگلیسی هشتم - شماره 2🔍پاورپوینت آموزش تدریس اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش زبان انگلیسی هشتم - شماره 3🔍پاورپوینت آموزش تدریس اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش زبان انگلیسی هشتم - شماره 4🔍پاورپوینت آموزش تدریس اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش زبان انگلیسی هشتم - شماره 5🔍پاورپوینت آموزش تدریس اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش زبان انگلیسی هشتم - شماره 7🔍پاورپوينت بیمه تامین اجتمایی🔍پاورپوینت آموزش تدریس درس پنجم مطالعات اجتماعی هشتم - آسیب های اجتماعی و پیشگیری از آن ها🔍پاورپوینت آموزش تدریس درس هفتم مطالعات اجتماعی هشتم - ارتباط و رسانه🔍پاورپوینت آموزش تدریس درس 5 زبان انگلیسی هشتم🔍پاورپوینت آموزش تدریس درس ششم عربی هشتم - قسمت دوم🔍پاورپوینت آموزش تدریس درس ششم عربی هشتم - قسمت سوم🔍دانلود پاورپوینت طراحی محصول 43 اسلاید🔍دانلود پاورپوینت تحقیق اصول تربیت فرزندان 79 اسلاید🔍پاورپوينت تکنولوژی زیستی🔍پاورپوينت بیش فعالی در کودکان🔍دانلود پاورپوینت فیزیولوژی تنش در گیاهان باغبانی🔍دانلود پاورپوینت اصول طراحی پرسش نامه🔍دانلود پاورپوینت مدیریت مشارکتی🔍دانلود پاورپوینت طراحی آزمایش ها🔍دانلود پاورپوینت مدیریت دانش🔍دانلود پاورپوینت روش تدوین طرح کسب و کار🔍دانلود پاورپوینت الگوبرداری بنچ مارکینگ