دانلود با لینک مستقیم فایل(پاورپوینت خلاصه کتاب ريز پردازنده Z80 تالیف باري بي . بري ترجمه سعيد حسن نيا)

دانلود پاورپوینت با موضوع خلاصه کتاب ريز پردازنده Z80 ، در قالب ppt و در 289 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از پاورپوینت : ريزپردازنده فصل اول تاريخچه ريزپردازنده اولين ريزپردازنده به وسيله شركت اينتل كه يك ريز كنترل كننده4 بيتي بوده ابداع شد. اولين ريزپردپاورپوینت خلاصه کتاب ريز پردازنده Z80 تالیف باري بي . بري ترجمه سعيد حسن نيا|39020302|zqj|ريز پردازنده Z80, خلاصه کتاب ريز پردازنده Z80, دانلود خلاصه کتاب ريز پردازنده Z80, دانشگاه پیام نور , دانلود کتاب ريز پردازنده Z80, دانلود رایگان خلاصه کتاب ريز پردازنده Z80, جزو ريز پردازنده Z80, رشته کامپیوتر ,دانلود جزو ريز پردازنده Z80, دان,,,
پاورپوینت خلاصه کتاب ريز پردازنده Z80 تالیف باري بي . بري ترجمه سعيد حسن نيا

دانلود پاورپوینت با موضوع خلاصه کتاب ريز پردازنده Z80 ،
در قالب ppt و در 289 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از پاورپوینت :
ريزپردازنده

فصل اول
تاريخچه ريزپردازنده

اولين ريزپردازنده به وسيله شركت اينتل كه يك ريز كنترل كننده4 بيتي بوده ابداع شد.
اولين ريزپردازنده تك تراشه‌اي، ريزپردازنده Intel 4004 بود كه توانست دو عدد چهاربيتي دودويي را جمع كرده و اعمال متعددي را انجام دهد.
امكانات ريزپردازنده 4004 بسيار محدود بود به همين علت ريزپردازنده 8 بيتي (8000) توليد شد.


Intel 8008
Intel 8008 توانست اعداد 8 بيتي را به كارگيرد، همچنين اندازه حافظه را از 4096 كلمه چهاربيتي در 4004 به k16 كلمه هشت بيتي افزايش يافت.
هردوي اين ريزپردازنده‌ها نيازهاي روز را برطرف مي‌كردند. اما با گذشت زمان و افزايش خواسته‌ها سرعت پايين آن‌ها باعث افزايش محدوديت شد.
علت سرعت كند آن‌ها (جمع 20000 عدد در ثانيه) استفاده از مدارهاي منطقي PMOS (نيمه‌هادي اكسيد فلز از نوع كانال p) بود.
در همان زمان مدارهاي NMOS (نيمه‌هادي اكسيد فلز از نوع N) به وجود آمد كه بسيار سريع‌تر از PMOS بود.
- NMOS از منبع تغذيه مثبت استفاده مي‌كرد و سرعت ريزپردازنده را 25 بار افزايش مي‌داد، همچنين ارتباط دهي آن با مدارهاي جنبي ريزپردازنده از نوع TTL بسيار آسان بود.

Intel 8080
Intel 8080 در سال 1973 معرفي شد كه نوع بسيار غني شده 8008 بود و توانست 500000 عمل را در ثانيه انجام و 64Kبايت از حافظه را آدرس دهد.
اين ريزپردازنده باعث شروع دوره كامپيوترهاي خانگي شد.

Z 80
Intel 8080 در سال 1973 معرفي شد كه نوع بسيار غني شده 8008 بود و توانست 500000 عمل را در ثانيه انجام و 64Kبايت از حافظه را آدرس دهد.
اين ريزپردازنده باعث شروع دوره كامپيوترهاي خانگي شد.

تعريف ريزپردازنده
ريزپردازنده وسيله‌اي است كه مي‌توان عمليات حسابي و منطقي، انتقال اطلاعات و چندين تصميم‌گيري مقدمات يرا بر اساس حقايق عددي را انجام دهد.
اتصالات بين ريزپردازنده و وسايل فرعي كه با آن در ارتباط است، عبارتند از: گذرگاه آدرس، گذرگاه اطلاعات و گذرگاه كنترل ...

تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت power point ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
تعداد اسلایدها : 289
- قابل ارائه و مناسب بعنوان مطالعه خلاصه کتاب و پروژه کلاسی رشته کامپیوتر و IT
- این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.


مطالب دیگر:
📂تحقیق داده و مدیریت دانش📂تحقیق بررسي اسطوره در اشعار فروغ و شاملو📂پاورپوینت رابطه استراتژی و ساختار📂تحقیق شناخت ملاک هاي موجود و مطلوب انتخاب سردبيران گروه هاي داخلي خبري📂تحقیق بررسی تاثیر راهبردهای یادگیری بر افزايش پیشرفت تحصیلی در دانش آموزان تیزهوش📂تحقیق مقايسه ميزان اضطراب در بين دانشجويان پسر و دختر دانشگاه هاي آزاد و سراسري📂تحقیق اوضاع سیاسی، اجتماعی و فرهنگی اصفهان از آغاز تا سده ششم هجری📂تحقیق نظریه های برنامه درسی📂خلاصه فصل چهارم کتاب اصول و مفاهیم برنامه ریزی درسی تالیف دکتر کوروش فتحی📂جزوه درس اصول مدیریت آموزشی📂تحقیق بررسي اشتغال زنان و تاثير آن بر ساخت خانواده📂تحقیق وضعيت داخلي حكومت باونديان اسهبديه و چگونگي روابط آن ها با حكومت هاي همجوار ترك📂تحقیق بررسی جاذبه های توريستی و موانع جذب جهانگردان به منطقه كليبر📂پاورپوینت یادگیری و حافظه📂تحقیق بررسی مجازات های تبعی در نظام کیفری اسلام📂پاورپوینت رشد از دیدگاه آرنولد گزل📂تحقیق قتل نفس در حقوق📂تحقیق بررسی و رتبه بندی مسائل و مشکلات مددکاران اجتماعی در بیمارستان های دولتی📂تحقیق بررسی و مطالعه مسائل جغرافیای سیاسی و امنیتی استان کرمانشاه📂تحقیق بررسی رابطه بين سبك هاي تفكر و رويكرد‌هاي يادگيري با پيشرفت تحصيلي دانش آموزان📂تحقیق مقایسه افسردگی نوجوانانی که پدر خود را از دست داده با نوجوانانی که پدرشان در قید حیات هستند📂تحقیق بررسي جهاني بودن تربيت با استفاده از آموزه هاي اسلام📂تحقیق بررسی و شناخت عوامل مؤثر بلوغ اجتماعی در بین نوجوانان دختر📂تحقیق بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان📂پاورپوینت روان شناسی تربیتی