دانلود با لینک مستقیم فایل(اقدام پژوهی بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقی دانش آموزان و راهکارهای برطرف نمودن آنها)

بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقـــی دانش آموزان و راهکارهای برطـــرف نمودن آنها در قالب یک پژوهش عملــی ویرایش شده و آماده پرینت موضوع مطالب چکیده اقدام پژوهی :2 2-ارائه راهکارها2 3- گرد آوری اطلاعات ( شواهد ا )4 4- تجزیه و تحلیل وتفسیرها:5 عوامل موثر براقدام پژوهی بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقی دانش آموزان و راهکارهای برطرف نمودن آنها|40093897|zqj|اقدام پژوهی بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقی دانش آموزان و راهکارهای برطرف نمودن آنها
اقدام پژوهی بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقی دانش آموزان و راهکارهای برطرف نمودن آنها

بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقـــی دانش آموزان و راهکارهای برطـــرف نمودن آنها در قالب یک پژوهش عملــیویرایش شده و آماده پرینتموضوع مطالب

چکیده اقدام پژوهی :2

2-ارائه راهکارها2

3- گرد آوری اطلاعات ( شواهد ا )4

4- تجزیه و تحلیل وتفسیرها:5

عوامل موثر بر پرخاشگری.. 5

انواع پرخاشگری.. 6

علل پرخاشگری.. 6

5- گرد آوری اطلاعات(شواهد 2)7

6- ارائه راهکارها8

??- منابع. 10
چکیده اقدام پژوهی :

در اول سال تحصیلی با دانش آموزی مواجه شدم که دارای اختلالات رفتاری از قبیل شلوغی غیر نرمال ، مسخره كردن دیگران، اذیت دادن به دیگر دانش آموزان ،حسادت ، بی حوصلگی ، فحش دادن به دیگران ، لجبازی ، تنبلی ، سردرد مزمن بود.

برای گرد آوری اطلاعات روشهای متعددی وجود دارد ؛ با توجه به موضوع پژوهش ، به نظر می رسد كه ما مجبور باشیم از چند روش به صورت تركیبی برای جمع آوری اطلاعات استفاده نماییم . در این پژوهش روشهای مشاهده ، مشاهده مشاركتی و مصاحبه را انتجاب نمودیم.

برای کاهش حسادت ، شرکت دادن فرد در گروه و احساس مسئولیت فرد نسبت به گروه ایجاد می گردد و از والدین فرد خواسته می شود که بین فرزندان تبعیض قائل نشوند و رفتارشان نسبت به فرد ملایم گردد.

برای کاهش پرخاشگری و لج بازی ؛ از والدین دانش آموز خواسته می شود که بین فرزندان تبعیض نشود و با فرزندان خود با ملایمت ومهربانی رفتار کنند و ویژگی های مثبت فرزند خود را با تشویق تقویت نمایند. تا فرزند دچار کمبود محبت نگردد . به نظر می رسد یکی از علتهای اساسی پرخاشگری و لج بازی تبعیض و کمبود محبت است . و به فرزند خود بر چسب های مثبت بزنند تا کودک باور کند که واقعاً دارای ویژگی های مثبت است .

برای كاهش ضعف تحصیلی ، از بین بردن مشكلات عاطفی توسط والدین ومعلم مربوطه ، ایجاد انگیزه ، تقویت ویژگی های مثبت ، شكوفایی اعتماد به نفس كودك ، توجه لازم به كودك ، تغییر نگرش كودك نسبت به خود از جمله عواملی هستند كه می توانند ضعف تحصیلی دانش آموزرا كاهش دهند.

به نظر می رسد سردرد دانش آموز مورد نظر با رفع مشكلات عاطفی ودرسی كودك رفع خواهد شد.


مطالب دیگر:
📚تحقیق بررسی تأثیر گزارش حسابرسی بر بازده سهام (رشته مدیریت)📚تحقیق نگارگری دوره صفوی📚تحقیق چگونه خود را براي مصاحبه آماده كنيم📚تحقیق مایکل پورتر معمار عصر دیجیتال📚پاورپوینت متن کامل حدیث شریف کسا (همراه با معنی)📚تحقیق نگارگری در دوره ساسانیان📚تحقیق تاثیر رابطه بين مهارت مذاكره مديران بازرگاني با فروش شركت📚تحقیق تاثیر نقش مديريت كيفيت فراگير در آموزش📚تحقیق بررسی کامل برنامه ریزی استراتژیک و مدل برایسون📚تحقیق بررسی دقیق تأثيرمحيط بر رفتار مشتري📚تحقیق 160 نكته کاربردی برای مدیران📚تحقیق نشانه شناسي بازيگر تأويل كنش📚پاورپوینت مجموع زواياي داخلي مثلث📚تحقیق مینا کاری نقش جهان📚تحقیق پژوهش در عمليات📚تحقیق بررسی تأثير سازنده اينترنت بر اخلاق كاربران📚تحقیق بررسی تاثير موانع ارتباط فردي بر تعارض سازماني📚تحقیق تاريخچه مشاوره مديريت📚تحقیق تأسیس بانک های قرض الحسنه و آغاز رقابتی سالم بین بانک ها📚پاورپوینت ساختارهای ابتدایی: مجموعه، تابع، دنباله و تجمیع (ساختمان گسسته)📚تحقیق تاثیر تبعيض در استرس سازمان ها📚تحقیق تبليغات اينترنتي در ايران📚تحقیق بررسی تجزیه و تحلیل سیستم های مدیریت📚تحقیق بررسی تحلیل سیتمی پیچیدگی در مدیریت📚تحقیق بررسی تعارض سازماني تعريف، مباني، انواع و مديريت تعارض